Tvorba jmenovky k obojku

Jak na to

Jak na to

Děkujeme, že jste si vybrali nový obojek se jmenovkou. Do formuláře níže prosím zadejte jméno psa a telefonní číslo, které chcete na obojek natisknout. Údaje vyplňte přesně tak, jak chcete uvést na obojku - velká písmena, mezery, formát telefonního čísla atd. Text písma vyhotovíme v barvě, která bude ladit s odstínem obojku. Pokud máte na barvu písma specifický požadavek, uveďte jej prosím do poznámky.

Pokud jste si v jedné objednávce objednali více obojků, vyplňte prosím formulář vícekrát a do poznámky uveďte, ke kterému obojku se uvedené informace vztahují.

Zadání údajů

Nápověda

Číslo objednávky:

Do tohoto pole prosím vyplňte číslo Vaší objednávky, ve které jste si objednali obojek s jmenovkou.

Jméno psa:

Napište jméno psa tak, jak ho chcete zobrazit na obojku. Pokud napíšete celé jméno velkými písmeny, stejně tak ho natiskneme na obojek, pokud bude pouze první písmené velké, bude tak i na obojku. V případě, že se jedná o delší jméno, úměrně zmenšíme font písma tak, aby se jméno do štítku vešlo. Optimální velikost jména je do deseti písmen, pak bude natištěno stejnou velikostí písma jako telefonní číslo. U kratších jmen písmo zvěšíme, u delších zmenšíme.

Telefonní číslo:

Do tohoto pole vyplňte telefonní číslo, které má být uvedeno na obojku. Číslo napište přesně tak, jak ho chcete na obojku (mezinárodní předvolba, mezery, atd.) - např.: +420111222333, nebo +420 111 222 333, nebo 111222333, nebo 111 222 333.

Poznámka:

Do poznámky uveďte jakékoliv individuální požadavky či doplňující údaje, které chcete na jmenovku natisknout. Pokud máte v objednávce víc obojků, napište prosím, ke kterému obojku se údaje vztahují.

 

Více informací o jmenovkách k obojkům naleznete zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info