Jmenovky

Obojky a postroje Mooria můžete jednoduše doplnit jmenovkou s kontaktními údaji, která je přímo našitá na obojku či postroji. Stejně jako vzory tak i jmenovky tiskneme sami, proto jsme velmi flexibilní ohledně provedení. Barvu písma natiskneme ve stejném odstínu tak, aby text ladil se vzorem obojku. Objednání je jednoduché, stačí si jen u vybraného výrobku zvolit možnost provedení včetně jmenovky a zadat jméno a telefonní číslo, které chcete natisknout.

Jmenovky jsou přímo našité na obojku a nejde je sundávat. Z toho důvodu není možné obvod obojku stáhnout na minimální a maximální rozměr, protože jmenovka neprojde posuvkou. Při objednávce obojku se jmenovkou tak prosím vemte na vědomí, že se změní nastavitelný obvod obojku. Rozměry obojků se jmenovkou jsou uvedeny v tabulce níže. Změna velikostí se týká pouze obojků se sponou, obojky polostahovací a postroje mají individuální délku.

Rozměry jmenovek

 
XS 3 x 1,6 cm
S 3 x 2 cm
M 4 x 2,5 cm
L 5 x 4 cm
XL 6 x 5 cm
délka x výška

Velikosti obojků se jmenovkou

  šířka délka
XS 1,6 20 - 27
S 2 26 - 34
M 2,5 30 - 42
L 4 36 - 48
XL 5 41 - 59

 

  šířka délka
XS+ 1,6 25 - 35
S+ 2 30 - 43
M+ 2,5 36 - 49
L+ 4 41 - 60
XL+ 5 49 - 67
rozměry jsou v cm

Na jmenovku Vám na přání natiskneme jakékoliv další doplňující údaje - například druhé telefonní číslo nebo adresu. Vzhledem k velikosti jmenovek však doporučujeme tuto možnost spíše u obojků velikosti L a XL, kde je větší plocha pro tisk a doplňující informace budou dobře čitelné. U menších obojků Vám samozřejmě individuální text vyrobíme také, nicméně více informací může být na úkor čitelnosti. Stejně tak pokud máte požadavek na konkrétní barvu, velikost, nebo specifický font písma, rádi Vám jmenovku přizpůsobíme tak, aby zcela odpovídala Vašim představám.

V případě jakýchkoliv dotazů či dodatečných požadavků na provedení jmenovky nás neváhejte kontaktovat!

Další informace o výrobcích

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info