Informace o provedení obojků Mooria

Obojky Mooria jsou k dispozici ve dvou základních provedeních: Se sponou a Polostahovací.

Obojky se sponou vyrábíme v pěti různých šířkách, od 1,6 až do 5 cm. Od každé šířky jsou k dispozici dvě délkové velikosti, aby obojky padly většině psů. Obojky jsou k dispozici s kovovou, nebo plastovou sponou. Pokud chcete dodat obojku exkluzivní vzhled, doporučujeme sponu kovovou. Kovová spona je z hliníku, proto je velmi lehká. V případě, že preferujete vzhled sportovní, oceníte sponu plastovou. Obě spony jsou stejně funkční, pokud se však Váš pes často koupe, je vhodnější zvolit sponu plastovou, protože kovové sponě nesvědčí časté vystavování mokrému prostředí.

Polostahovací obojky vyrábíme ve třech šířkách od 2,5 do 5 cm. Obojky jsou vyráběné na míru, proto je k objednávce obojku nutné vyplnit obvod krku a maximální obvod kolem hlavy psa. Polostahovací obojky známé také jako provedení Martingale umožňují lepší kontrolu při vedení psa. Když pes začne táhnout, obojek se stahuje aniž by psa škrtil jako běžný stahovací obojek.

Velký polokroužek na obojku je určený k přicvaknutí vodítka, malý polokroužek slouží k přichycení identifikační známky. Kovovou posuvku použijete pro individuální nastavení délky obojku (u každého obojku je uvedeno rozmezí délky, na kterou můžete obojek nastavit). Posuvka na polostahovacím obojku slouží k nastavení komfortního stažení obojku kolem krku.

Motýlek k obojku je elegantní doplněk, kterým můžete obojek vylepšit. Motýlek je na gumičku a je možné ho sundávat a nandávat. Motýlek zhotovíme ve stejném vzoru a velikosti jako obojek.

Další informace o výrobcích

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info