Způsoby doručení Vaší objednávky

Kurýr - GLS: 89 Kč

Zboží Vám bude doručeno přepravní společností GLS do druhého pracovního dne od odeslání na adresu uvedenou v objednávce. Informaci o předání zásilky dopravci Vám pošlem ihned jak budou všechny položky z Vaší objednávky vyrobeny. Před doručením Vás přepravce zkontaktuje, aby s Vámi domluvil úspěšné doručení.

Doporučená zásilka - Česká pošta: 89 Kč

Objednávku Vám zašleme doporučenou zásilkou na adresu uvedenou v objednávce. Zásilky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na Vaší poště a do schránky dostanete upozorněni tzv. Výzvu k vyzvednutí zásilky.

Osobní odběr - Zásilkovna: 79 Kč

Objednávku si můžete vyzvednout dva dny po zhotovení na výdejním místě Zásilkonvy, které si vyberete v objednávkovém formuláři. Výzvu k odběru zboží obdržíte od Zásilkovny ve chvíli, kdy bude zásilka na Vámi zvoleném odběrním místě. Obsluha ve výdejních místech nejsou naši zaměstnanci, jedná se o nezávislá výdejní místa pro internetové obchody. Seznam výdejních míst si můžete ověřit v přehledu níže.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Výše uvedené způsoby doručení platí pro objednávky zasílané v rámci České Republiky.

Doručení po EU: 149 Kč

Zaslání doporučenou zásilkou České pošty na adresu uvedenou v objednávce. Stadnardní doba doručení je do jednoho týdne.

Další informace o nákupu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info