Způsoby doručení Vaší objednávky

GLS: 89 Kč | 6 dnů

Objednávku Vám doručíme na adresu uvedenou v objednávce do šesti praconích dnů (výroba max. 5 dnů + 1 den doručení). Informaci o předání zásilky dopravci Vám pošlem ihned jak budou všechny položky z Vaší objednávky vyrobeny. Před doručením Vás přepravce zkontaktuje, aby s Vámi domluvil úspěšné doručení.

GLS ParcelShop: 69 Kč | 6 dnů

Objednávku si můžete vyzvednout ve výdejním místě GLS ParcelShopu do šesti pracovních dnů (výroba max. 5 dnů + 1 den doručení). Jakmile bude zásilka doručena na výdejní místo, obdržíte od dopravce výzvu k odběru. Seznam výdejních míst GLS ParcelShop najdete zde.

Zásilkovna: 79 Kč | 7 dnů

Objednávku si můžete vyzvednout ve výdejním místě Zásilkonvy do sedmi pracovních dnů (výroba max. 5 dnů + 2 dny doručení). Výzvu k odběru zboží obdržíte od Zásilkovny ve chvíli, kdy bude zásilka na Vámi zvoleném odběrním místě. Seznam výdejních míst Zásilkovny najdete zde.

 

Výše uvedené způsoby doručení platí pro objednávky zasílané v rámci České Republiky. Pokud chcete zásilku zaslat do jiné země EU, objednejte prosím na stránkách www.mooria.eu.

Další informace o nákupu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info