Možnosti platby za objednané výrobky

Kartou on-line

Platit kartou on-line můžete jednoduše, rychle a bezpečně. Objednávku lze uhradit platebními kartami Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Ihned po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu Global Payments Europe, kde pokračujete podle uvedených instrukcí pro úspěšné provedení platby zabazpečené protokolem 3D secure. Po úspěšném provedení transakce se zobrazí potvrzení platby a budete přesměrování zpět na stránky Mooria. Dále se nemusíte o nic starat, obratem Vás budeme informovat o plánovaném termínu zhotovení výrobků a Vaše objednávka se začne vyrábět.

Převodem na účet

Po potvrzení objednávky Vás vyzveme k platbě na účet. Objednávka nebude odeslána před připsáním částky na účet. Platbu provedete převodem na náš účet číslo 2001144929/2010, jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.

Dobírkou

Platbu na dobírku můžete zvolit v případě volby doručení Českou poštou, přepravní společností GLS i při osobním převzetí v Zásilkovně. Objednávku zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky (platba kartou je možná jenom při doručení společností GLS a ve vybraných pobočkách Zásilkovny). Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 49 Kč.

Dárková poukázka

Objednávku můžete uhradit plně či částečně dárkovou poukázkou. V objednávkovém formuláři vyplníte pole "Dárkový certifikát" do kterého vepíšete kód z Vaší dárkové poukázky. Po odeslání objednávky se cena poníží o hodnotu poukázky. V případě, že zadáte nesprávný kód, objednávka nepůjde odeslat. Při platbě dárkovou poukázkou je nutné zvolit typ platby pro uhrazení zbytkové ceny objednávky. I v případě, že máte poukázku na celou hodnotu nákupu prosíme zašktrněte libovolný způsob platby, aby bylo možné objednávku odeslat. Každá dárková poukázka má uvedenou nominální hodnotu a datum platnosti. K jedné objednávce může být použitý pouze jeden dárkový poukaz.

Další informace o nákupu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info